Karrier: Betanított fémipari munkás

Jelentkezését a job.hungary@acps-automotive.com e-mail címre tudja benyújtani.

Betanított fémipari munkás

Főbb feladataid

  • megmunkálásra váró fém alkatrészek előkészítése
  • fémmegmunkáló gépek kezelése
  • festetlen és festett alkatrészek kézi rakodása

Mit kínálunk?

  • komplex juttatási csomag
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
    • gyári operatív bónusz,
    • hűségbónusz,
    • baba bónusz,
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • igényes munkakörnyezet
  • vállalati mobilcsomag
  • biztos, bejelentett munkaviszony
  • stabil vállalati háttér
  • új munkatársaink betanulását képzéssel támogatjuk

Mit várunk?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • együttműködés csapaton belül és a társterületekkel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat
  • műszaki vagy lakatos végzettség