Karrier: CAD mérnök (Catia V5)

CAD mérnök (Catia V5)

Főbb feladataid

• Autóipari termékek tervezése és fejlesztése 3D környezet, illetve valós konstrukció alapján
• Egyéb rajzok és rajzmódosítások készítése a tervezési és gyártási elveknek megfelelően
• A fejlesztett termék felszerelhetőségének vizsgálata virtuális környezetben
• A gyártási dokumentáció elkészítése (rajzok, darabjegyzékek előkészítése)
• Alkalmanként gyártási készülékek, eszközök tervezése
• Termékek tesztéléséhez szükséges CAD dokumentumok biztosítása

Mit kínálunk?

• stabil vállalati háttér
• változatos, innovatív projektekben való részvétel
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás)
• igényes munkakörnyezet,
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség

• Felsőfokú v. középfokú végzettség (gépészmérnök, gépésztechnikus)
• 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
• Magabiztos kommunikációképes középfokú angol nyelvtudás
• Catia V5 napi felhasználói gyakorlata alapfeltétele a munkakör betöltésének (NX ismerete előny)
• Analitikus, fejlesztői szemléletmód
• Jó problémamegoldó képesség
• Felhasználói szintű MS Office

• Német nyelv ismerete
• IATF szabvány előírásainak ismerte előnyt jelent