Karrier: CNC gépbeállító

CNC gépbeállító

Főbb feladataid

• az összes gyártási folyamat készség szintű elsajátítása, a munkavégzés során a technológia maximális betartása
• beállás után a gépkezelőnek a gyártáshoz szükséges információ átadása, adott esetben oktatása a vevői követelmények és
a megfelelő minőség elérésének érdekében
• óránkénti darabszám jelentés kitöltése a gépkezelő által leadott dokumentum alapján
• gépi és kézi szerszámok kiadása, azok visszavételezése és annak dokumentálása
• gépi és kézi szerszámok optimális kihasználtságának felügyelete
• a megmunkáláshoz szükséges készülékek meglétének és állapotának felügyelete

Mit kínálunk?

• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónuszjuttatások)
• szakmai fejlődési lehetőség
• ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
• igényes munkakörnyezet
• vállalati mobilcsomag
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség
• biztos, bejelentett munkaviszony
• stabil vállalati háttér

Mit várunk?

• szakirányú fémipari végzettség (CNC forgácsoló, gépész)
• 1-2 éves CNC gépkezelésben szerzett tapasztalat
• 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• felhasználói szintű számítógép ismeret
• feladattudatos, megoldáskereső, precíz, együttműködő hozzáállás

• SIEMENS és FANUC vezérlés ismerete