Karrier: FMEA koordinátor

FMEA koordinátor

Főbb feladataid

• a termékek minőségtervezésének, gyártásba adásának és bevezetésének segítése,
• PFMEA, DFMEA létrehozása (moderálása) új projektek alkalmával – IQ RM FMEA (APIS) program használa-tával. AIAG/VDA FMEA handbook alapján,
• FMEA módszerek specifikálása és oktatása,
• A meghatározott intézkedések hatékonyságának ellenőrzése,
• A változás-management és a problémakezelés tapasztalatainak PFMEA-ba, DFMEA-ba illesztése,
• PFMEA, DFMEA rendszeres felülvizsgálata futó projektek esetén,
• Control Plan elkészítése a PFMEA-val, DFMEA-val összhangban,
• Vevői elvárásoknak, vevői csoport sztenderdjeinek való megfelelés ellenőrzése,
• A kijelölt 8D riportok ellenőrzése PFMEA, DFMEA érintettség szempontjából,
• Részvétel a harmadik feles auditokon, felkészülés segítése,
• Önértékelések (Self-assesment to customer) elkészítésében való részvétel.

Mit kínálunk?

• innovatív projektekben való részvétel
• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónuszjuttatások),
• ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
• igényes munkakörnyezet,
• vállalati mobilcsomag,
• stabil vállalati háttér

• közép- vagy felsőfokú végzettség (műszaki, minőségirányítási, gépészmérnök)
• 1-3 év gyártási környezetben szerzett mérnöki tapasztalat
• angol kommunikációképes nyelvtudás
• ambíciózus, terhelhető, proaktív személyiség
• erős minőségügyi alapismeretek,
• minőségtechnikák alapvető ismerete (APQP, FMEA, Control Plan),
• APIS programismeret
• projektkezelésben szerzett jártasság
• csapatban való dolgozás képessége

• autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat
• SAP rendszerben szerzett jártasság
• német nyelvtudás