Karrier: Folyamatmérnök

Folyamatmérnök

Főbb feladataid

• A folyamatos jobbítás szellemében a hozzá tartozó kijelölt termelési területen a folyamatok és módszerek fejlesztése, meghatározása, továbbá beillesztése a már működő gyártási folyamatrendszerekbe.
• Gyártási hatékonysággal, anyagáramlással, vezetési folyamatokkal és munkaszervezéssel kapcsolatos megfigyelések, elemzések végzése (pl.: időnormák, folyamatleírások készítése stb.).
• Szükség esetén a gyártási technológiára vonatkozó vizsgálatok (pl.: folyamat képességek) és javaslatok készítése, pozitív döntés esetén a technológiai beruházásokkal kapcsolatos számítások elvégzése.
• A különböző területfejlesztések kapcsán LEAN elvek alkalmazása, szükség esetén a munkatársak oktatása.
• 5S rendszer működtetésében, fejlesztésében való részvétel (5S auditok, intézkedések stb.)
• Minőségügyi reklamációk kapcsán hozott, és a szériagyártási folyamatokat érintő javító javaslatok kidolgozásában, megvalósításában való részvétel.

Mit kínálunk?

• stabil vállalati háttér
• változatos, innovatív projektekben való részvétel
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás)
• igényes munkakörnyezet,
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség

Mit várunk?

• felsőfokú műszaki végzettség
• szakmai területen szerzett néhány éves tapasztalat
• angol kommunikációképes nyelvtudás

• autóipari környezetben szerzett jártasság
• német nyelvismeret