Karrier: Gyárigazgató asszisztens

Gyárigazgató asszisztens

Főbb feladataid

• Az ügyvezető munkájának támogatása
• Érkező vendégek fogadása, ellátása
• Postázással, iktatással kapcsolatos feladatok
• Telefonok fogadása
• Szállás-, repülőjegy foglalás, utazások szervezése
• Tárgyalók foglalásának kezelése
• Céges autóflotta kezelése
• Gyárlátogatások szervezésének támogatása
• Portaszolgálattal kapcsolattartás

Mit kínálunk?

• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónuszjuttatások),
• vállalati buszjárat Kecskemétről és környékéről
• igényes munkakörnyezet,
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség
• stabil vállalati háttér

Mit várunk?

• közép- vagy felsőfokú végzettség
• stabil angol nyelvtudás
• hasonló területen szerzett tapasztalat

• német nyelvtudás