Karrier: Hegesztési programozó

Hegesztési programozó

Főbb feladataid

• legfontosabb feladat a hegesztőrobotokon való átállás végrehajtása
• munkautasításon szereplő folyamat végrehajtása a hegesztő robotokon
• mester programok folyamatos karbantartása
• folyamatos varratellenőrzés a napi hegesztési ellenőrző lista alapján
• jelentések és dokumentációk készítése, rendszeres követése

Mit kínálunk?

• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónuszjuttatások),
• ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség
• stabil vállalati háttér

Mit várunk?

• műszaki végzettség
• gyártási környezetben szerzett tapasztalat
• 3 műszakos munkarend vállalása
• jó problémamegoldó képesség
• analitkus gondolkodásmód
• csapatban való dolgozás képessége
• felhasználói szintű MS Office

• autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat