Karrier: Kontroller

Kontroller

Főbb feladataid

• belső, illetve csoport szintű KPI riportok karbantartása, jóváhagyása (napi/heti/havi)
• havi zárások controlling feladatainak határidőre történő ellátása
• elhatárolások előkészítése, feladása
• értékcsökkenés előkészítése
• havi pénzügyi riport előkészítése
• havi forecast előkészítése
• havi divízió riport összeállítása
• részvétel az éves tervezési folyamatban (Budget)
• részvétel a külső, illetve belső auditokon

Mit kínálunk?

• stabil vállalati háttér
• változatos, innovatív projektekben való részvétel
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás)
• igényes munkakörnyezet,
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség

Mit várunk?

• felsőfokú gazdasági végzettség
• angol kommunikációképes nyelvtudás
• hasonló területen szerzett tapasztalat

• autóipari környezetben szerzett tapasztalat