Karrier: Könyvelő

Könyvelő

Főbb feladataid

• Az új kolléga napi feladatainak fontos részét képezi az egyes projektek pénzügyi követése, partnerekkel való kapcsolattartás nemzetközi szinten.
• bejövő alapanyag számlák könyvelése,
• számlák igazoltatása az egyes társosztályok érintett projektjeit illetően (logisztika, minőségügy, fejlesztőmérnökség),
• banki tranzakciók könyvelése,
• egy közepes méretű kapcsolt vállalkozás teljes körű könyvelése, bevallások elkészítése, KSH adat-szolgáltatás, éves beszámoló összeállítása
• hó végi zárásokban való aktív részvétel
• szakmai fejlődési lehetőség

Mit kínálunk?

• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónuszjuttatások),
• ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
• igényes munkakörnyezet,
• vállalati mobilcsomag,
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség
• stabil vállalati háttér

Mit várunk?

• felsőfokú végzettség (felsőfokú gazdasági végzettség)
• folyékony angol nyelvtudás
• integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
• mérlegképes könyvelői végzettség
• autóipari környezetben szerzett tapasztalat, autóipari számlaismeret előny (self billing, customer portal)

• autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat
• SAP rendszerben szerzett jártasság
• német nyelvtudás