Karrier: Lean mérnök

Lean mérnök

Főbb feladataid

• a termelési folyamatok, a termelés hatékonyságának elemzése
• a termelés optimalizálásának LEAN ismeretek alapján történő tervezése és szervezése
• javító intézkedések bevezetése, gyártási folyamatok fejlesztése
• Lean szemléletmód kialakítása, bevezetése és fejlesztése
• Lean projektek koordinálás,akciók utókövetése, értékelése, beszámolók készítése
• Oktatások előkészítése, végrehajtása, kiértékelése

Mit kínálunk?

• stabil vállalati háttér
• változatos, innovatív projektekben való részvétel
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás)
• igényes munkakörnyezet,
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség

Mit várunk?

• felsőfokú műszaki végzettség
• min. 2 éves hasonló területen, gyártási környezetben szerzett tapasztalat
• magabiztos középfokú angol nyelvtudás
• jártasság Lean eszközök (pl. 5S, VSM, TPM, Visual management) használatában, bevezetésében
• analitikus, fejlesztői szemléletmód
• jó problémamegoldó képesség
• felhasználói szintű MS Office

• német nyelv ismerete
• fémipari, autóipari környezetben szerzett jártasság