Karrier: Logisztikai vezető

Logisztikai vezető

Főbb feladataid

• Operatív logisztikai munka tevékenysége és folyamatok napi irányítása, összehangolása a termelési anyagellátás érdekében
• Munkatársak fejlesztése, motiválása, a raktárvezető és csoportvezetők munkájának összehangolása, ellenőrzése
• Raktári kapacitások figyelése
• Raktározási folyamatok fejlesztése
• Logisztikai költségek ellenőrzése és a budget betartás
• Eltérések jelentése a felettese felé
• A beosztása alá tartozó munkatársak felé utasítás a napi munkában valamint ezen beosztottak munkájának felügyelete, ellenőrzése.
• Belső logisztika fejlesztése
• Új termékek logisztikai bevezetése
• Ki és beszállítások koordinálása
• Kapcsolattartás a központi beszerzéssel, értékesítéssel illetve a társosztályokkal
• Reklamációkezelés

Mit kínálunk?

• szakmai fejlődési lehetőség,
• komplex juttatási csomag (céges autó, bónusz, cafeteria),
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• változatos innovatív projektekben való részvétel
• stabil vállalati háttér.

Mit várunk?

• felsőfokú végzettség
• stabil angol nyelvtudás
• minimum 3-5 év logisztikai területen szerzett vezetői tapasztalat
• autóiparban szerzett releváns tapasztalat
• precíz, pontos munkavégzés

• német nyelvtudás
• SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszerben szerzett jártasság