Karrier: Mérnökség vezető

Mérnökség vezető

Főbb feladataid

Vállalatunk növekedése és folyamataink fejlesztése miatt szükségessé vált a MÉRNÖKSÉG VEZETŐ új munkakör létrehozása. Az új kolléga a menedzsment tagjaként felelős lesz az alábbi tevékenységek, folyamatok működtetéséért.

• Ipari Mérnökség, Folyamatmérnökök. Készüléképítés -és Karbantartás, Új termékek bevezetéséért felelős mérnökök (mintegy 20 fős csapat) munkájának irányítása a vállalati stratégiának, és a hatályos szabványügyi előírásoknak megfelelően.
• Mérnöki folyamatok tervezése, műszaki tervek, és a mérnöki változtatás folyamatának felügyelete
• Felelős, hogy a beosztása alá tartozó munkatársak tevékenységüket a felelősségi körüknek megfelelően lássák el
• A telephelyi LEAN stratégia kidolgozása, és alkalmazása
• Prototípusok, és szériában gyártott termék tesztelésének nyomon követése, szükséges módosítások indítványozása a konstrukción az eredmények alapján.
• Szükség esetén a gyártási technológiára vonatkozó vizsgálatok (pl.: folyamat képességek) és javaslatok elrendelése, készítése, pozitív döntés esetén a technológiai beruházásokkal kapcsolatos döntések előkészítése.
• A folyamathoz kapcsolódó rendszerek KPI-ok követése, rendszeres riportok készítése megelőzőilletve javító akciók kidolgozása, bevezetése
• A gyártásban használt hegesztő készülékekkel kapcsolatos mindennemű műszaki fejlesztés, javítás, hibaelhárítás és karbantartási feladat felügyelete.
• A folyamatos jobbítás szellemében a hegesztő és egyéb gyártó készülékekkel kapcsolatos technológiára vonatkozó vizsgálatok és jobbító javaslatok készítése, pozitív elbírálás esetén a készülékekkel beruházásokkal kapcsola-tos számításokban közreműködés, műszaki megvalósítás felügyelete.

Mit kínálunk?

• Komplex juttatási csomag (céges autó, bónusz, cafeteria)
• Stabil vállalati háttér
• Változatos, innovatív projektekben aló részvétel
• Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• Szakmai fejlődési lehetőség

Mit várunk?

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Minimum 3 év szakirányú vezetői tapasztalat autóipari területen
• Kommunikációképes angol nyelvtudás
• A feladatkörbe tartozó folyamatokhoz tartozó szabványügyi előírások, és gyakorlat ismerete
• Jó kommunikációs képesség
• Terhelhetőség

• Kommunikációs német nyelvtudás