Karrier: Minőségbiztosítási vezető

Minőségbiztosítási vezető

Főbb feladataid

• Vevői követelmények megértése és következetes teljesítése, a vevő elégedettség elérésének fókuszba helyezése és a megfelelő belső folyamatok kialakításával az elvárt eredmény biztosítása, és ezen szemlélet képviselete a szervezetben.
• A termékekre és szolgáltatásokra hatással levő kockázatok és lehetőségek, továbbá a vevői elégedettség elérésének képességének meghatározása és delegálása.
• A minőség célok meghatározása és a vonatkozó oktatások biztosítása, helyesbítő és megelőző intézkedések meghozatala, vevői score card-ok és vevői portálok információinak feldolgozása
• A vállalat stratégiai céljainak megfelelően irányítja és koordinálja a környezet- és minőségközpontú irányítási rendszert
• Felelős a vállalat minőségügyi rendszerének felügyeletéért, karbantartásáért, a fejlesztés biztosításáért.
• Felső vezetőként elkötelezetten szerepet vállal a környezet-, és energiaközpontú irányítási rendszerért
• Feladata biztosítani, hogy a folyamatok szállítják az elvárt kimeneteket
• Minőségbiztosítási osztály irányítása

Mit kínálunk?

• szakmai fejlődési lehetőség,
• komplex juttatási csomag (céges autó, bónusz, cafeteria),
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• változatos innovatív projektekben való részvétel
• stabil vállalati háttér.

Mit várunk?

• felsőfokú végzettség
• stabil angol nyelvtudás
• minimum 5 év minőségügyi területen szerzett vezetői tapasztalat
• autóiparban szerzett releváns tapasztalat
• precíz, pontos munkavégzés

• német nyelvtudás