Karrier: Műszaki rajz és dokumentáció felülvizsgáló

Műszaki rajz és dokumentáció felülvizsgáló

Főbb feladataid

• A kiadási folyamatban lévő műszaki rajzok vizsgálata a különböző elvárásoknak megfelelően (ACPS, vevői követelmények, IATF)
• Eltérések dokumentálása, információk összegyűjtése és megosztása
• Rajz szabványok folyamatos frissítése
• Oktatások, képzések tartása szabványokat illetően a CAD csoport tagjainak.

Mit kínálunk?

• stabil vállalati háttér
• változatos, innovatív projektekben való részvétel
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás)
• igényes munkakörnyezet,
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség

Mit várunk?

• felsőfokú szakirányú (műszaki) végzettség
• műszaki dokumentáció készítésében szerzett jártasság (autóipari)
• ellenőrzési szemlélet
• ügyfélspecifikációk feldolgozásának képessége
• az eltérések lekövetésében, dokumentálásában, és oktatási irányvonalak meghatározásában való képesség