Karrier: Présgép kezelő

Présgép kezelő

Főbb feladataid

• présgép paramétereinek beállítása, átállítása,
• előírt gépi paraméterek ellenőrzése,
megmunkálandó elem gépbe való behelyezése,
• első darab ellenőrzése, végellenőrzés
• alkatrészek gyártmánycsaládok szerinti rendezése, csomagolása.

Mit kínálunk?

komplex juttatási csomag (cafeteria, bónuszjuttatások)
• ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
• igényes munkakörnyezet
• vállalati mobilcsomag
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség
• biztos, bejelentett munkaviszony
stabil vállalati háttér

Mit várunk?

• min. szakmunkás iskolai végzettség
• kitartó munkavégzés
• 1 műszakos munkarend vállalása

autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat
• műszaki végzettség
présgép kezelésében való jártasság