Karrier: Senior logisztikai tervező

Senior logisztikai tervező

Főbb feladataid

  • A logisztikai területhez tartozó alapanyag tervezési csoport munkájában való aktív részvétel és irányítás.
  • Fő feladata a vevői kapcsolattartás és alapanyag tervezés csoportvezetőjének támogatása
  • Felelős a termeléshez szükséges alapanyagok rendelkezésre állásáért és a lehető legjobb készletgazdálkodásért, valamint a kapcsolódó logisztikai költségek optimalizálásáért
  • A területen dolgozó kollégák szakmai támogatása és munkájuk operatív irányítása
  • Beszállítók logisztikai teljesítményének felügyelete és javítása
  • Folyamatfejlesztések aktív támogatása, esetenként irányítása

Mit kínálunk?

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag:
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap)
    • éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér)
    • letelepedési támogatás
    • belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft)
    • hűségbónusz
    • baba bónusz
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Igényes munkakörnyezet
  • Vállalati mobilcsomag
  • Stabil vállalati háttér

Mit várunk?

  • Min. 3 év releváns tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (mérnök, közgazdász, informatika)
  • Vezetői képességek
  • Aktív angol nyelvtudás
  • ERP rendszerismeret – elsősorban gyártásütemezési és anyaggazdálkodás területeken
  • MS Office, különösen PowerPoint ismeret

  • Aktív német nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • LEAN képzettség, tapasztalt
  • Külső üzleti partnerekkel folytatott tárgyalásban szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment képzettség, tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás
  • Konfliktus kezelés