Karrier: Termelésvezető

Termelésvezető

Főbb feladataid

• A „Termelés” szervezeti egység vezetése közvetlenül az ügyvezető igazgató beosztottjaként.
• A Termelés szervezeti egységéhez tartozó beosztottak irányítása, gondoskodni a megfelelően képzett munkatársak rendelkezésre állásáról. Javaslatot tesz a dolgozók kiválasztására, felvételükre, betanításuk, támogatás és képzésük szervezésére, stb., továbbá a jóváhagyott feltételekkel e tevékenységek önálló jóváhagyására.
• Felelős a termelési terv, illetve megrendelési állomány határidőre történő teljesítéséért.
• Biztosítania kell a termeléshez szükséges gyártóeszközöket (gépek, készülékek, szerszámok, stb.)
• A termeléshez kapcsolódó járulékos tevékenységek: pl. munkavédelem, tűzvédelem, stb. megszervezése, betartatása és ellenőrzése. Részvétel a környezetvédelmi tevékenységek megszervezésében, betartatásában és ellenőrzésében a környezetvédelmi előírások és a környezetvédelmi megbízottal utasításai szerint.
• Az új termékek és technológiák bevezetésének felügyelete.
• Statisztikák, kiértékelések, havi jelentések, stb. készítése
• A gazdaságos kapacitás kihasználás és a szervezett termelés biztosítása.
• Együttműködés, segítségnyújtás, stb. a többi vállalati vezető részére, a termelési kérdésekben.

Mit kínálunk?

• szakmai fejlődési lehetőség,
• komplex juttatási csomag (céges autó, bónusz, cafeteria),
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• változatos innovatív projektekben való részvétel
• stabil vállalati háttér.

Mit várunk?

• felsőfokú végzettség
• stabil angol nyelvtudás
• minimum 5 év termelési területen szerzett vezetői tapasztalat
• autóiparban szerzett releváns tapasztalat
• precíz, pontos munkavégzés

• német nyelvtudás