Karrier: Vevői minőségbiztosítási mérnök

Vevői minőségbiztosítási mérnök

Főbb feladataid

• vevőkkel való kapcsolattartás, igények házon belüli kommunikálása
• a vevőspecifikus elvárások továbbítása a vállalat többi szervezete felé
• a cég érdekeinek képviselete a vevővel szemben
• termelési folyamatok képességeinek biztosítása (gép és folyamatképességi vizsgálatok, mérőrend-szerképesség)
• javító intézkedések kezdeményezése, bevezetésének ellenőrzése.
• vevői reklamáció esetén a teljes kivizsgálási folyamat (8D report) koordinálása
• részvétel a fejlesztési csoportokban (Kaizen team).
• éves auditterv elkészítésében való részvétel
• részvétel auditokon
• selejtek jóváhagyása, ellenőrzése; selejtköltségek folyamatos nyomonkövetése

Mit kínálunk?

• stabil vállalati háttér
• változatos, innovatív projektekben való részvétel
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás)
• igényes munkakörnyezet,

Mit várunk?

• felsőfokú szakirányú végzettség
• szakmai területen szerzett néhány éves tapasztalat
• német tárgyalóképes és angol társalgási szintű nyelvtudás

• autóipari környezetben szerzett jártasság
• SAP ismeret