Karrier: Beszállítófejlesztő mérnök (SQA) csoportvezető

Beszállítófejlesztő mérnök (SQA) csoportvezető

Főbb feladataid

• A minőségirányítási folyamatok alkalmazásával segíti a megbízható és kiváló minőségű termék előállítását.
• Részt vesz a termékek jóváhagyási folyamatában, kiemelten a beszállított és vásárolt komponensek vonatkozásában.
• Részt vesz a termékekhez kapcsolódó minőségtervezésben (minőségszabályozási terv és önellenőrzési tervek),
• Biztosítja az idegenáru átvételi folyamat zavartalanságát,
• Részt vesz képességvizsgálatokban (gép- és folyamatképesség)
• Támogatja a fejlesztési lehetőségek meghatározását, jóváhagyás után azok bevezetését.
• Koordinálja a területéhez tartozó munkatársakat, biztosítja számukra a folyamatos fejlődés lehetőségét a szükséges oktatások megnevezésével.
• Koordinálja a beszállítói reklamáció folyamatot (8D report), szükség esetén beszállítói látogatás.
• Részt vesz az éves auditterv elkészítésében, igény esetén a beszállítónál folyamatauditot hajt végre.
• Követi és riportálja a terület kulcs folyamatindikátorait (KPI).
• Selejtkövetés.

Mit kínálunk?

• Stabil vállalati háttér
• Változatos, innovatív projektekben való részvétel
• Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás)
• Igényes munkakörnyezet,
• A nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség

Mit várunk?

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Kiváló angol nyelvtudás
• Néhány éves azonos területen szerzett szakmai tapasztalat
• Vezetői kompetenciák

• német nyelvtudás