Karrier: Főkönyvelő

Főkönyvelő

Főbb feladataid

  • a hatályos jogszabályoknak és az ACPS Automotive Kft. sztenderdjeinek megfelelő működés biztosítása
  • a vállalat teljeskörű pénzügyi/számviteli koordinációja, likviditás biztosítása
  • vállalat adózási kérdéseinek teljeskörű koordinációja, bevallások ellenőrzése és benyújtása
  • szerződések feltételeinek meghatározása és egyeztetése, szerződések ellenőrzése
  • részvétel az éves beszámolók elkészítésében, adatszolgáltatás a cégcsoport konszolidált beszámoló-jához
  • számlák igazoltatása az egyes társosztályok érintett projektjeit illetően (logisztika, minőségügy, fejlesz-tőmérnökség)
  • könyvelők munkájának az irányítása (3 fő)
  • egy közepes méretű kapcsolt vállalkozás teljes körű könyvelése, bevallások elkészítése, KSH adat-szolgáltatás, éves beszámoló összeállítása
  • hó végi zárásokban való aktív részvétel
  • éves és évközi tervezésekben való részvétel
  • külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás

Mit kínálunk?

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • komplex juttatási csomag
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap)
    • éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér)
    • letelepedési támogatás
    • belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft)
    • hűségbónusz
    • baba bónusz
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • igényes munkakörnyezet
  • vállalati mobilcsomag
  • stabil vállalati háttér
  • szervezeten belüli szakmai továbbfejlődés lehetősége

Mit várunk?

  • felsőfokú végzettség (felsőfokú gazdasági végzettség)
  • erős angol nyelvtudás
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • gyártó környezetben szerzett tapasztalat (self billing, customer portal)

  • autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás