Karrier: Gépkezelő

Gépkezelő

Főbb feladataid

• a vonóhorog alkatrészeinek gyártása
• gépkezelői feladatok ellátása (CNC forgácsoló gépen vagy lézergépen)
• a termeléshez szükséges mérő és ellenőrző eszközök megbízható, szakszerű használata
• előírt gépi paraméterek ellenőrzése

Mit kínálunk?

• komplex juttatási csomag (cafeteria, teljesítmény bónusz, 13. havi juttatás)
• szakmai fejlődési lehetőség
• ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
• igényes munkakörnyezet
• vállalati mobilcsomag
• biztos, bejelentett munkaviszony
• stabil vállalati háttér
• az új munkatársainkat 2 hetes képzéssel támogatjuk

Mit várunk?

• minimum 8 általános iskolai végzettség
• 4 műszakos munkarend vállalása
• jó fizikum, teherbírás
• pontos, megbízható munkavégzés
• együttműködés csapaton belül és a társterületekkel

• autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat