Karrier: Gyártási projektmérnök

Gyártási projektmérnök

Főbb feladataid

  • Belső innovációs termékek gyártásba adási folyamatának összefogása, menedzselése
  • Időtervek és akció listák készítése, valamint felkövetése a társosztályokkal együttműködve
  • Fejlesztett konstrukció műszaki dokumentációinak biztosítása a gyártás számára
  • Gyárthatóság ellenőrzése, biztosítása, szükség esetén módosítások indítványozása a konstrukció felé
  • Mintagyártások koordinálása, felügyelete, gyártás optimalizálása, költségcsökkentés
  • Szükséges szerszámok / eszközök rendelésének tervezése és nyomon követése
  • PPAP dokumentációk elkészítésében aktív részvétel, illetve a mérnökséghez tartozó részek kivitelezésének irányítása
  • Termékekkel kapcsolatos változások koordinálása
  • ERP lejelentések / selejtezések, leltározásoknál történő aktív részvétel

Mit kínálunk?

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag:
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap)
    • havi operatív bónusz vagy éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér) munkakörtől függően
    • letelepedési támogatás
    • belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft)
    • hűségbónusz
    • baba bónusz
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Igényes munkakörnyezet
  • Vállalati mobilcsomag
  • Stabil vállalati háttér

Mit várunk?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és érdekérvényesítő képesség
  • Önállóság, felelősségvállalás, proaktivitás
  • Terhelhető, agilis személyiség
  • Felhasználói szintű MS Office, vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP)

  • Kommunikációs német nyelvtudás
  • Új termék bevezetésében szerzett tapasztalat