Karrier: Hegesztőmérnök

Jelentkezését a job.hungary@acps-automotive.com e-mail címre tudja benyújtani.

Hegesztőmérnök

Főbb feladataid

  • Hegesztési dokumentációk készítése, karbantartása
  • Hegesztő áramforrások felülvizsgálata
  • Új termékek esetén gyárthatósági felülvizsgálat elvégzése, hegesztési folyamatok kidolgozása
  • Termelési hatékonyságot növelő projektek vezetése
  • Veszteségek, problémák elemzése és megszüntetése, preventív intézkedések meghatározása
  • Új eljárások bevezetésének vizsgálata, technológiai átállás koordinálása
  • Reklamáció kezelésben aktív részvétel

Mit kínálunk?

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag:
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap)
    • éves bónusz (másfélhavi alapbér vagy operatív bónusz munkakörtől függően)
    • letelepedési támogatás
    • belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft)
    • hűségbónusz
    • baba bónusz
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Igényes munkakörnyezet
  • Vállalati mobilcsomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Szervezeten belüli szakmai továbbfejlődés lehetősége

Mit várunk?

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Hegesztőmérnöki végzettség (IWE/EWE)
  • Min. 3 éves tapasztalat hegesztési területen
  • MIG/MAG, TIG, csap és ellenálláshegesztési eljárás ismerete
  • Acélhegesztés területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office programcsomag ismerete és magabiztos használata
  • Analitikai képesség, adat alapú döntéshozás
  • Projektek önálló levezénylése
  • Tulajdonosi szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Autóipari szabványrendszer (ISO TS, IATF) ismerete
  • Nagy darabszámos termelésben szerzett tapasztalat
  • Robotos hegesztésben szerzett tapasztalat