Karrier: Hegesztőmérnök

Hegesztőmérnök

Főbb feladataid

• gyártás szakmai támogatása, műszaki problémák esetén megoldási javaslatok kidolgozása, kezelése
• a vállalat teljes hegesztési tevékenységének technológiai felügyelete
• új hegesztési technológiák bevezetése
• hegesztéstechnológia specifikus munkautasítások elkészítése naprakész karbantartása.
• hegesztésből adódó minőségi problémák és azok megelőzésének koordinálása.
• egyéb hegesztési tevékenységek lebonyolítása, koordinálása

Mit kínálunk?

• stabil vállalati háttér
• változatos, innovatív projektekben való részvétel
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás)
• igényes munkakörnyezet,
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség

• felsőfokú műszaki végzettség (hegesztőmérnök/gépészmérnök/IWE-EWE hegesztő szakmérnök)
• szakmai területen szerzett néhány éves tapasztalat
• angol kommunikációképes nyelvtudás

• autóipari környezetben szerzett jártasság
• német nyelvismeret