Karrier: Lézergép kezelő

Lézergép kezelő

Főbb feladataid

• a szabásterv gyártásra való előkészítése és előhívása,
• anyagminőség és anyagvastagság ellenőrzése,
• előírt gépi paraméterek ellenőrzése,
első darab ellenőrzése,
• alkatrészek gyártmánycsaládok szerinti rendezése.

Mit kínálunk?

• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónuszjuttatások)
• ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
• igényes munkakörnyezet
• vállalati mobilcsomag
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség
• biztos, bejelentett munkaviszony
• stabil vállalati háttér

Mit várunk?

• 8 általános iskolai végzettség
• több műszakos munkarend vállalása (4 műszak)
• kitartó munkavégzés

• autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat
• műszaki végzettség
• lézergép kezelésében való jártasság