Karrier: NPI projektmérnök

NPI projektmérnök

Főbb feladataid

• Belső innovációs termékek gyártásba adási folyamatokkal kapcsolatos feladatok ellátása
• Fejlesztett konstrukció műszaki dokumentációinak biztosítása
• Mintagyártás koordinálása
• Gyárthatóság ellenőrzése, biztosítása, támogatása és szükséges módosítások indítványozása a konstrukción
• Gyártott termék tesztelésének nyomon követése, szükséges módosítások indítványozása a konstrukción az eredmények alapján.
• Szükséges szerszámok rendelésének tervezése és nyomon követése.
• Termék bevezetési projekt lépéseinek koordinálása, végig követése az érintett osztályokkal megfelelő kapcsolattartás.
• PPAP dokumentációk elkészítésében aktív részvétel, illetve a mérnökséghez tartozó részek kivitelezésének irányítása
• Termék bevezetése a vállalatirányítási rendszerbe társosztályok bevonásával
• Belső ütemtervek és akció listák készítése és betartatása

Mit kínálunk?

• Stabil vállalati háttér
• Változatos, innovatív projektekben való részvétel
• Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás)
• Igényes munkakörnyezet,
• A nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési lehetőség

Mit várunk?

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Magabiztos, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
• Felhasználói szintű MS Office
• Vállalatirányítási rendszer ismeret
• Jó problémamegoldó képesség
• Analitikus gondolkodásmód
• Jó kommunikációs képesség
• Terhelhetőség

• Kommunikációs német nyelvtudás
• Új termék bevezetésében szerzett tapasztalat