Karrier: Projekt logisztikus

Projekt logisztikus

Főbb feladataid

• Új termékek bevezetése esetén minden, a termékhez kapcsolódó ellátási lánc tevékenység irányítása, végrehajtá-sa, beleértve a belső és külső szállítást, csomagolást, raktározást, ERP rendszert
• Projekt logisztikai folyamatok standardjának definiálásában való részvétel, akciótervek kidolgozása
• Alkatrész szállítás és a késztermék ütemezés meghatározása
• Logisztikai protokoll meghatározása
• Alkatrész- és késztermék készletek tervezése és nyomon követése

Mit kínálunk?

• stabil vállalati háttér
• változatos, innovatív projektekben való részvétel
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás)
• igényes munkakörnyezet,

Mit várunk?

• felsőfokú végzettség
• szakmai területen szerzett néhány éves tapasztalat
• értékáram ismeret
• angol tárgyalóképes nyelvtudás
• SAP ismeret

• autóipari környezetben szerzett jártasság
• német nyelvismeret
• vezetői tapasztalat