Karrier: Projektmenedzser

Projektmenedzser

Főbb feladataid

  • A termékfejlesztési (R&D) csapat tagjaként projektmenedzseri feladatokkal kapcsolatos feladatok ellátása és felelősségteljes irányítása a termékfejlesztési osztályvezető és a cégcsoport szintű projektmenedzsment igazgató beosztottjaként. Termék életciklusának végig követése, dokumentálása.
  • Projektek vevő által nyújtott elvárásainak megértése, illetve belső standardokkal való összehangolása
  • Idő- és költségtervek készítése a vállalati szabályozásoknak megfelelően
  • Scope és leszállítandók meghatározása és elfogadtatása
  • Projektcsapata tagok motiválása, koordinálása
  • Projektirányítási rendszer (PLM) naprakészen tartása
  • Jelentések készítése a helyi és divízió menedzsmentnek
  • Kapcsolattartás a vevővel, beszállítóval és a projectben megnevezett társosztályok kinevezett tagjaival, illetve köztük a kommunikáció szabályozása, kontrollálása
  • Eszkalációs alapelvek betartása és betartatása
  • Folyamatos monitorozás a kiemelt stakeholderek elégedettségéről
  • Időszakos célok meghatározása és azok nyomon követése
  • Felmerülő változtatási kérelmek kezelése a projekt, illetve a termék életciklusa során
  • Esetleges újítások bevezetése és folyamatoptimalizálási ötletek nyújtása
  • Párhuzamosan futó projektek megfelelő összhangba hozása és priorizálása figyelembe véve a rendelkezésre álló gépi és emberi erőforrásokat
  • Felelősség a projektek időterv szerinti, költségkereteken belüli és kiváló minőségű leszállítandót nyújtó lefuttatására

Mit kínálunk?

  • stabil vállalati háttér
  • változatos, innovatív projektekben való részvétel
  • fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz)

Mit várunk?

  • Felsőfokú végzettség (műszaki / projektmenedzseri)
  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, minimum középfokú angol nyelvtudás
  • ISO-TS, IATF és APQP ismerte
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret, kiemelt tekintettel a Microsoft Project szoftverre
  • Vezetői és projektvezetői jártasság
  • LEAN szemléletmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Vevő központú szemléletmód

  • Német nyelv ismerete