Karrier: Raktáros

Raktáros

Főbb feladataid

• alapanyagok szállítólevél alapján történő tételes átvétele
• raktárba való könyvelés elvégzése
• anyagok raktárhelyre történő betárolása
• gyártáshoz szükséges alapanyagok összekészítése/komissiózása.

Mit kínálunk?

• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónuszjuttatások)
• szakmai fejlődési lehetőség
• ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
• igényes munkakörnyezet
• vállalati mobilcsomag
• a nyári időszakban dolgozóinknak kedvezményes üdülési
lehetőség
• biztos, bejelentett munkaviszony
• stabil vállalati háttér

Mit várunk?

• targonca jogosítvány
• számítógépes alapprogramok ismerete
• több műszakos munkarend vállalása
• középfokú végzettség
• feladattudatos, megoldáskereső, precíz, együttműködő
hozzáállás
• felelősségteljes munkavégzés

• autóipari szállításokban szerzett tapasztalattal rendelkezel,
• SAP rendszerben való jártasságod van,