Karrier: Senior épületgépész mérnök

Senior épületgépész mérnök

Főbb feladataid

• Új beruházással kapcsolatos épületgépészeti feladatok ellátása
• Az épületfenntartással kapcsolatos mindennemű műszaki fejlesztés, javítás, hibaelhárítás és beruházási feladat koordinálása, felügyelete.
• A folyamatos jobbítás szellemében a műszaki technológiára vonatkozó javaslatok készítése, pozitív döntés esetén a technológiai beruházásokkal kapcsolatos számításokban közreműködés, műszaki megvalósítás felügyelete.
• Az üzemképesség biztosításához, műszaki javításokhoz illetve épületgépészeti beruházás műszaki megvalósíthatóságához szükséges eszközök és berendezések beszerzésének ügyintézésének felügyelete, tárgyi eszközök beszerzése.

Mit kínálunk?

• szakmai fejlődési lehetőség,
• komplex juttatási csomag (bónusz, cafeteria),
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• változatos innovatív projektekben való részvétel
• stabil vállalati háttér.

Mit várunk?

• felsőfokú végzettség
• stabil angol nyelvtudás
• minimum 5 év facility területen szerzett tapasztalat
• precíz, pontos munkavégzés

• német nyelvtudás