Karrier: Senior könyvelő

Jelentkezését a job.hungary@acps-automotive.com e-mail címre tudja benyújtani.

Senior könyvelő

Főbb feladataid

  • Az új kolléga napi feladatainak fontos részét képezi az egyes projektek pénzügyi követése, partnerekkel való kapcsolattartás nemzetközi szinten.
  • tárgyi eszközök teljeskörű kezelése
  • főkönyvi egyeztetések elvégzése (rekonsziliáció)
  • adó- és egyéb bevallások készítése/ellenőrzése
  • pénzügyi, illetve egyéb kimutatások és jelentések készítése/ellenőrzése
  • könyvvizsgálat, adóvizsgálat előkészítésében való részvétel
  • napi szintű szóbeli és írásbeli kapcsolattartás a társosztályokkal - adott esetben angol nyelven (beszállítók, németországi központ)
  • hó végi zárásokban való aktív részvétel
  • szakmai segítségnyújtás a könyvelő kollégáknak
  • esetenként általános könyvelői feladatok ellátása

Mit kínálunk?

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • komplex juttatási csomag
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
    • éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér),
    • letelepedési támogatás,
    • belépési bónusz (minimum 120.000 Ft),
    • hűségbónusz,
    • baba bónusz,
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • igényes munkakörnyezet,
  • vállalati mobilcsomag,
  • stabil vállalati háttér

Mit várunk?

  • felsőfokú végzettség (felsőfokú pénzügyi, számviteli végzettség), vagy mérlegképes könyvelői vég-zettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • autóipari környezetben szerzett tapasztalat (self billing, customer portal)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás