Karrier: Termékfejlesztő mérnök (AM)

Termékfejlesztő mérnök (AM)

Főbb feladataid

  • Feladata az utópiaci (AM – After Market) terméktervezési folyamatokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Termékfejlesztéshez szükséges adatok beszerzése.
  • Fejlesztési szabályok, útmutatók teljeskörű ismerete, betartása és követése.
  • Termék koncepció és végtermék tervezése SolidEdge szoftverrel a direktívák, belső standardok és egyszerű gyárthatóság figyelembevételével.
  • Fejlesztett konstrukió műszaki dokumentálása és műszaki dokumentáció (rajzok, munka utasítások) készítése és készítetése a mintadarabok és végtermék gyártásához a meghatározott standardok alapján.
  • Mintaszerelés végre hajtása, dokumentálása, és menedzselése. A szükséges mintaautó beszerzése.
  • Gyárthatóság és termék engedélyeztetése
  • Fejlesztett termék tesztelésének biztosítása és nyomon követése, szükséges módosítások elvégzése a konstrukción.
  • Prototípusok és készülékek megfelelőségének felügyelete.
  • Termékfejlesztési projekt lépéseinek koordinálása, végig követése az érintett osztályokkal megfelelő kapcsolattartás.
  • Meghatározott határidők betartása, esetleges eltérés esetén a vezető tájékoztatása.
  • Műszaki reklamációk elbírálása, dokumentálása, megelőzése.

Mit kínálunk?

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
    • éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér),
    • letelepedési támogatás,
    • belépési bónusz (bruttó 100.000 Ft)
    • hűségbónusz,
    • baba bónusz,
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • home office (munkakörtől függően)
  • kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • igényes munkakörnyezet,
  • vállalati mobilcsomag,
  • stabil vállalati háttér

Mit várunk?

  • felsőfokú végzettség (gépész-, vagy járműmérnök)
  • min. 3 év releváns tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol erős alapfokú nyelvtudás
  • rendszerszemlélet, konstruktivitás, analitikus, lean gondolkodásmód
  • csapatban, de önállóan is hatékony, precíz munkavégzés
  • CAD szoftverismeret (SolidEdge)
  • anyagismeret

  • német nyelvtudás
  • mechanikus rendszerek, acélszerkezetek, ill. fröccsöntött műanyag alkatrészek tervezése és gyártása
  • SAP, vagy egyéb vállalatirányítási rendszer, PLM, PDM, WSM rendszerek
  • D/P-FMEA (VDA / AIAG), kockázatelemzés
  • termékbiztonság és termékfelelősség
  • gyökérok analízis módszerek, 5S, 8D, 5-Why, Ishikawa, poka-yoke
  • autóipari és gépészeti szabványok (IATF 16949)