Karrier: Termékfejlesztő mérnök (OE)

Termékfejlesztő mérnök (OE)

Főbb feladataid

  • Felelősség a projektek termékfejlesztési szakaszának idő- és költségtervének betartásáért, valamint szakmai felelősség vállalás a termék specifikus elvárások, minőségügyi elvárások és egyéb standardok teljesítéséért
  • Termékek vevő által nyújtott technikai elvárásának megértése, illetve belső specifikációk kidolgozása
  • Technikai irányítás a prototípusépítésben és a tesztfolyamatokban (szimuláció és validáció)
  • Részvétel az FMEA készítésben és a megvalósíthatósági tanulmányokban
  • Folyamatos együttműködés a dedikált CAD mérnökökkel a termék dokumentációk megfelelő elkészítése érdekében, a koncepciókészítéstől egészen a szériagyártásig
  • Kapcsolattartás a vevővel, beszállítóval és a projectben megnevezett társosztályokkal
  • A termék gyártásba vezetése során folyamatos támogatás nyújtása a gyártási mérnökségnek
  • Felmerülő műszaki változtatási kérelmek kezelése a termékfejlesztés, illetve gyártás során
  • Időterv megvalósítása és vevői elégedettség folyamatos figyelembevétele
  • Esetleges újítások kifejlesztése a termékkel kapcsolatban, illetve az új fejlesztési megoldások gyors megtalálása

Mit kínálunk?

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
    • éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér),
    • letelepedési támogatás,
    • belépési bónusz (bruttó 100.000 Ft)
    • hűségbónusz,
    • baba bónusz,
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • home office (munkakörtől függően)
  • kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • igényes munkakörnyezet,
  • vállalati mobilcsomag,
  • stabil vállalati háttér

Mit várunk?

  • Felsőfokú végzettség (gépész-, vagy járműmérnök)
  • Min. 3 év releváns tapasztalat
  • Angol aktív, magabiztos nyelvtudás
  • Proaktivitás, rendszerszemlélet, konstruktivitás, analitikus, lean gondolkodásmód
  • Csapatban, de önállóan is hatékony, precíz munkavégzés

  • német nyelvtudás
  • Kovácsolás, felületkezelés, hőkezelés, forgácsolás vagy hegesztés technológiák ismerete
  • Termék / projekt életciklus management rendszer tapasztalat (PLM, PDM, WSM rendszerek
  • Kockázatelemzésben szerzett tapasztalat: D/P-FMEA (VDA / AIAG)
  • Gyökérok analízis módszerek ismerete: 5S, 8D, 5-Why, Ishikawa, poka-yoke
  • Autóipari és gépészeti szabványok ismerete: (IATF 16949)