Karrier: Termelési minőségbiztosítási technikus

Termelési minőségbiztosítási technikus

Főbb feladataid

  • Elősegíteni a hozzá tartozó termelési egységre vonatkozó, megbízható minőségű termékek előállítását
  • Reklamáció kivizsgálási folyamat (8D report) támogatása a termelési folyamatot érintő kérdésekben
  • Belső 8D riportok koordinálása, validálása
  • Éves auditterv elkészítésében való részvétel, audittervek alapján a meghatározott termék és folyamatauditok elvégzése
  • A gyártási területen keletkezett selejtek elemzésének koordinálása
  • Különböző gyártásközi és - vég ellenőrzésével koordinálása és a gyártásközi ellenőrök koordinálása
  • Megelőző és korrektív feladatok elvégzése a termelésben a minőség és termelékenység növelése érdekében
  • Belső hibákra indított akciók vezetése
  • Döntés a termelésben előforduló nem-megfelelő termékek kezeléséről
  • A nem megoldható vagy nem kezelhető problémák azonnali eszkalációja
  • Időben és tartalomban megfelelő riportok biztosítása
  • Zárolt félkész- és késztermékek zárolásának követése
  • A termelésben használatos minőségügyi módszerek és folyamatok folyamatos fejlesztése
  • A területhez tartozó munkatársak számára biztosítani a folyamatos fejlődés lehetőségét a megfelelő oktatási terv kidolgozásában való aktív részvétellel

Mit kínálunk?

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Komplex juttatási csomag:
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap)
    • éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér)
    • belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft)
    • hűségbónusz
    • baba bónusz
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Igényes munkakörnyezet
  • Vállalati mobilcsomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Szervezeten belüli szakmai továbbfejlődés lehetősége

Mit várunk?

  • Középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Fémipari területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • Minőségügyi technikák ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismerete
  • Vezetői tapasztalat