Karrier: Tesztoperátor

Tesztoperátor

Főbb feladataid

• Tesztelendő autóipari termékek tesztpadra fel- és leszerelése
• Tesztfelfogók készítése a tesztelési rajzok alapján (hegesztés, csavarozás)
• Az új fejlesztésű termékek tesztelésében való aktív közreműködés
• Tesztmérnökök munkájának támogatása

Mit kínálunk?

• 8 órás nappalos munkarend
• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (magas cafeteria, bónuszjuttatások, 13. havi, vállalati buszjáratok)
• igényes munkakörnyezet,
• stabil vállalati háttér

Mit várunk?

• műszaki ismeretek (rajzolvasás)
• kreativitás
• felelősségvállalás
• csapatmunka

• angol nyelvismeret
• roncsolásmentes repedésvizsgálati ismeret. (PT, MT)
• emelőgép kezelői bizonyítvány
• lakatos vagy hegesztő végzettség + tapasztalat