Karrier: Ügyvezető asszisztens

Ügyvezető asszisztens

Főbb feladataid

• Jelentésekhez adatok összegyűjtése, elkészítése, kiküldése
• Ügyvezető igazgató naptárjának kezelése
• Prezentációk, riportok, dokumentumok készítése
• Beérkező telefonhívások kezelése
• Látogatások előkészítése (tárgyaló foglalása, bekészítés (étel, ital biztosítása), bekészítéshez használt élelmiszerek nyilvántartása, szükség esetén rendelés)
• Postázási feladatok (postabontás, szortírozás, kimenő posta ügyintézés)
• Vállalati autó flottával kapcsolatos ügyintézés
• Autóbérléssel kapcsolatos ügyintézés
• Külföldi vállalati utazások teljes körű lebonyolítása (szállásfoglalás, autóbérlés, repülőjegy stb)
• Tárgyalók foglaltságának nyilvántartása, felkövetése
• Külföldi kollégák látogatása esetén intézni az ellátásukat (szállásfoglalás, étkezés stb.) együttműködve az adott kollégával
• Taxirendelések

Mit kínálunk?

• stabil vállalati háttér
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
• szakmai fejlődési lehetőség
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás)
• igényes munkakörnyezet

Mit várunk?

• Legalább középfokú végzettség
• Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
• Adminisztratív gyakorlati háttér
• Jó kommunikációs készség
• Ügyfélközpontú gondolkodás

• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• német nyelvismeret