Karrier: Vevői kapcsolattartó (AM)

Vevői kapcsolattartó (AM)

Főbb feladataid

• vevői megrendelések fogadása, kezelése és kiszolgálása vállalatirányítási rendszerben,
• kapcsolattartás a vevőkkel,
• kapcsolattartás és együttműködés a belső társosztályokkal,
• kiszállítások koordinálása, a hozzájuk tartozó dokumentumok kiállítása, kezelése,
• fuvarozókkal való kapcsolattartás, fuvarszervezés.

Mit kínálunk?

• stabil vállalati háttér,
• fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat,
• szakmai fejlődési lehetőség,
• komplex juttatási csomag (cafeteria, bónusz, 13. havi juttatás),
• igényes munkakörnyezet.

Mit várunk?

• legalább középfokú végzettség,
• angol kommunikációs szintű nyelvtudás (főként írásban),
• vállalatirányítási rendszerismeret,
• ügyfélközpontú gondolkodás.

• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• német nyelvismeret.